Jurajscy Rycerze

Jurajscy Rycerze pokonali Cuprum Lubin 3-0

W środowym, przyspieszonym rewanżu, Jurajscy Rycerze zmierzył się przed swoją publicznością z Cuprum Lubin.

Jurajscy Rycerze zmierzył się przed swoją publicznością z Cuprum Lubin. Początkowo, mecz zapowiadał się bardzo wyrównanie, jednak szybko Jurajscy Rycerze przejęli pałeczkę i wyszli na spore prowadzenie (12:9). Jednak po  świetnych rozegraniach Michała Masnego oraz turbo atakach i zagrywkach Grzegorza Boćka przewaga gospodarzy tylko się zwiększała, aż w rezultacie Aluron pokonał gości w pierwszej partii (25:17).

 

W drugim secie zawiercianie pokazali po raz kolejny świetną grę – Nikołaj Penczew oraz Grzegorz Bociek dopisali na konto swojej drużyny wiele cennych punktów. Pozwoliło to bardzo szybko objąć Jurajskim Rycerzom prowadzenie w secie (25:25), a tym samym w całym spotkaniu już 2:0.

 

Set czwarty to sporo błędów własnych drużyny  Lubina. Wykorzystali to umiejętnie siatkarze z Zawiercia, już na początku partii odskakując na 6 oczek od rywali (10:4). Aluron Virtu CMC Zawiercie nie zwalniał tempa i z rozpędem  zakończył trzeciego, ostatniego seta wygraną 25:19. W całym meczu triumfowali zatem 3:0, a na konto drużyny z Zawiercia powędrowały kolejne 3 cenne punkty.

 

Dodatkową atrakcją tego spotkania był występ młodego wokalisty, mającego swoje korzenie właśnie w Zawierciu – Jordana Anthonego – tegorocznego reprezentanta Australii w konkursie Eurowizji Junior, której gospodarzem jest właśnie Polska.

 

MVP meczu został bezapelacyjnie najlepszy w tym spotkaniu – Grzegorz Bociek.

 

Zobacz także: Obwodnica Zawiercia- część zachodnia zostanie dokończona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *