Młoda mieszkanka Zawiercia

Młoda mieszkanka Zawiercia potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia

Młoda mieszkanka Zawiercia choruje na niezwykle uciążliwa chorobę – endometriozę. Do powrotu do zdrowia niezbędna jest kosztowna operacja.

 

Młoda mieszkanka Zawiercia potrzebuje pomocy ludzi o dobrych sercach. Kobieta bowiem cierpi na uciążliwa chorobę – endometriozę. O ile choroba sama w sobie nie jest śmiertelna, o tyle spustoszenia jakie sieje w organizmie są często, niebezpieczne.

29-letnia Justyna, wychowuje samotnie 6-letniego syna Wojtusia. Jej życie wywróciło się do góry nogami po tym, jak opuścił ją ojciec jej synka. Kolejnym ciosem była diagnoza – endomietrioza IV stopnia.  Obecnie, nacieka ona już na wiele narządów – jelita,  jamę brzuszną, odbyt. Kobieta przeszła już w ostatnim czasie usunięcia zmian na macicy i jajnikach. To jednak nie wystarczy na Całkowity powrót do zdrowia. Potrzebna jest jeszcze jedna operacja. Ta jednak nie jest już refundowana przez

Narodowy Fundusz Zdrowia, a jego koszt oscyluje w okolicach 40 tysięcy złotych.

Dlatego też powstała Zbiórka pieniężna na pomoc Pani Justynie w zebraniu potrzebnej kwoty na operację ratującą życie. Pani Justyna niestety nie jest w stanie pokryć sama tej kwoty. Stąd też prośbą do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc w zebraniu tak ogromnej kwoty. Liczy się tak naprawdę każda złotówka.

 

Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2ON7ZU0

 

Zobacz Także:

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *