MKS Dwójka Zawiercie

MKS Dwójka Zawiercie zwycięsko zainaugurowała nowy sezon siatkarski

Rozpoczął się sezon 2019/2020 w I lidze siatkówki śląskiej kobiet. Siatkarki MKS Dwójka Zawiercie rozpoczęła ten sezon wyjątkowo owocnie. Podjęły one we własnej hali JKS SMS Jastrzębie.

Już w pierwszym secie zawierciańskie siatkarki narzuciły tempo gry i nie pozwoliły jastrzębiankom wyjść na prowadzenie, a wszystko za sprawą fenomenalnych zagrywek gospodyń spotkania. Dzięki temu to one zakończyły pierwszą partię zwycięstwem 25:16

Drugi set wyglądał już nieco inaczej – goście z Jastrzębia nabrały nieco wiatru w skrzydła i po bardzo wyrównanej grze, to one wygrały drugą część spotkania 25:23.

Z kolei w trzecim secie ponownie siatkarki z MKS Dwójki Zawiercie pokazały prawdziwą grę, głównie za sprawą zagrywki, którą bardzo ciężko było przyjąć jastrzębiankom i to one ponownie triumfowały z wynikiem 25:19.

Czwarty, a zarazem ostatni set to tylko uzupełnienie całości przez nasze miejscowe siatkarki. Popisały się one tutaj po raz kolejny świetnym przygotowaniem do spotkania , pokonując rywalki z Jastrzębia 25:20, tym samym zapewniając sobie zwycięstwo w całym spotkaniu 3:1.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl