"Miłosna pułapka" w Zawierciu

“Miłosna pułapka” w Zawierciu – zmiana obsady

“Miłosna pułapka” w Zawierciu odbędzie się już 25 listopada o godzinie 18:00 . Nastąpiła jednak zmiana w obsadzie spektaklu.

 

“Miłosna pułapka” w Zawierciu to niewątpliwie coś, co zawierciańska publiczność uwielbia. Spektakl odbędzie się 25 listopada o godzinie 18:00 Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu.

Nastąpiła jednak zmiana w obsadzie spektaklu – mianowicie Adriannę Biedrzyńską zastąpi na deskach zawierciańskiego MOKu – Magdalena Wójcik.

Przypominamy, iż obie aktorki znajdują się na stałe w obsadzie spektaklu – jednak występują wymiennie. A zatem tego dniach podczas spektaklu w Zawierciu wystąpią : Magdalena Wójcik, Agnieszka Mrozińska, Artur Dziurman oraz Michał Lesień – Głowacki.

Joasia Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery… Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni, przystojny architekt Paweł zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem gościnności gospodarza, a także pięknej willi z widokiem na morze. Zaczyna się jednak bać w chwili, kiedy orientuje się,że w całym domu nie ma klamek… Sytuacja zmienia się z minuty na minutę.
Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu będzie porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska… Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim ostateczną walkę między kobieta i mężczyzną. A stawką jest prawdziwa miłość, dla której wiele można znieść. A kim byśmy byli, gdyby nie ona…

 

Zobacz Także :

Gminny Program Rewitalizacji w Zawierciu – ruszył nabór przedsięwzięć

Nowe poradnie w zawierciańskim szpitalu robią wrażenie po remoncie

Podsumowanie akcji “Znicz” w Zawierciu – doszło do poważnego wypadku

Koronawirus w zawierciańskim szpitalu – jak wygląda sytuacja ?

Dowody osobiste z odciskiem palca – rusza nabór wniosków

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *