Lodowisko w Zawierciu zacznie działać

Lodowisko w Zawierciu zacznie działać już w najbliższych dniach

Lodowisko w Zawierciu zacznie działać już w najbliższych dniach. Zapowiada się, że najbliższy weekend będzie można już aktywnie spędzić na łyżwach.

 

Lodowisko w Zawierciu zacznie działać najprawdopodobniej już w najbliższy weekend. Z informacji jakie udało nam się uzyskać, zabawa na lodzie ruszy już od piątku, 10 grudnia. Czekamy jednak na oficjalne, potwierdzone informacje z OSiR Zawiercie. Na tą chwilę jednak jest to wielce prawdopodobne.

Należy jednak mieć na uwadze, że osoby korzystające z lodowiska zobowiązane są zachować szczególne zasady bezpieczeństwa, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz stosować się do aktualnych „Zasad korzystania z lodowiska OSiR Zawiercie. w okresie epidemii COVID-1. Szczegółowe zasady korzystania z lodowiska poznamy już niebawem. Nie zmienia to jednak faktu, że na ten moment z całą pewnością mieszkańcy Zawiercia ( szczególnie Ci mali) czekali z niecierpliwością. Warunki atmosferyczne zapowiadają ją wręcz świetnie na najbliższe dni, w związku z czym nie powinno być problemów z funkcjonowaniem lodowiska.

 

Zobacz Także :

Nowe obostrzenia w Polsce od 15 grudnia i nauka zdalna – to już pewne

Jarmark w Zawierciu dobiegł końca – pora na podsumowanie

“Opowieść wigilijna” w Zawierciu – ostatnie miejsca na teatr piasku

Wystawa szkła w Galerii w Zawierciu ucieszy oko kolekcjonerów

Dyżury aptek w Zawierciu – GRUDZIEŃ 2021

Policja zatrzymała odurzonego kierowcę – kobieta zażywała amfetaminę

Koronawirus w szkołach w Zawierciu- kolejne zakażenia

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.