lodowisko w Zawierciu

Lodowisko w Zawierciu zacznie działać już dzisiaj

Lodowisko w Zawierciu przy ul. Wierzbowej zostanie uruchomione już dzisiaj, 18 grudnia, o godzinie 15:00 i będzie darmowe. 

 

Lodowisko w Zawierciu przy ul. Wierzbowej zostanie uruchomione dziś, 18 grudnia o godzinie 15:00. Ze względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne ( wysoką, jak na tą porę roku temperaturę powietrza), wszyscy użytkownicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty obsługi lodowiska. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości- zawsze można telefonicznie skontaktować się z obsługą lodowiska pod numerem telefonu: 664 990 407. Niewykluczone,że mogą pojawiać się przerwy w dostępności do lodowiska, ze względu na zbyt dużą kruchość tafli lodu. Będzie wymagało to wówczas odpowiedniej konserwacji, aby zapewnić dalszą bezpieczną jazdę.

Ponadto, co ważne – lodowisko w Zawierciu do niedzieli 22 grudnia włącznie, będzie udostępnione użytkownikom zupełnie za darmo. Dla najmłodszych użytkowników przygotowano także „pingwiny” służące do nauki jazdy. Z nich także będzie możliwość darmowego skorzystania.

W tym roku będzie także do dyspozycji wypożyczalnia łyżew. Koszt wypożyczenia to kwota 4 zł/ godzinę.

Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach od 08:00 do 20:00.

Foto: OSiR Zawiercie

——————————————-

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także: Wysokie zwycięstwo Viretu CMC Zawiercie

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *