KS Viret Zawiercie na podium

KS Viret Zawiercie na podium turnieju piłki ręcznej

KS Viret Zawiercie na podium II Jurajskiego Turnieju Piłki Ręcznej. Zawierciańscy szczypiorniście uplasowali się na trzecim miejscu.

 

KS Viret Zawiercie na podium podczas Jurajskiego Turnieju Piłki Ręcznej. W sobotę, 5 września na Hali OSiR przy ul. Blanowskiej 40 odbył się II Jurajski Turniej Piłki Ręcznej. Wydarzenie to odbyło się pod Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie Łukasza Konarskiego, a także Starosty Zawierciańskiego Gabriela Dorsa. Władze powiatu rezprezentowała Barbara Kozioł – Członek Zarządu Powiatu.

W zmaganiach udział wzięły następujące drużyny : KS Viret CMC Zawiercie( gospodarze), a także goście ŚKPR Świdnica, MKS Olimpia Piekary Śląskie, WKS Śląsk Wrocław oraz MKS Wieliń.

Zmagania rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9:00, natomiast zakończyły o 18:00. W tym czasie bowiem odbyło się 10 meczy towarzyskich. Były one swoistym przygotowaniem do zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu 2020/2021.

Najlepsi podczas sobotnich spotkań sportowych okazali się szczypiorniści z WKS Śląsk Wrocław- zjęli oni I miejsce. Tuż za nimi, na miejscu II uplasowała się drużyna MKS Wieluń. Natomiast KS Viret CMC Zawiercie znaleźli się na miejscu III.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia w nowym sezonie rozgrywek 2020/2021.

Źródło i foto : Powiat Zawierciański

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Zawiercie czytało wspólnie “Balladynę” Juliusza Słowackiego

Oddział okulistyczny w Zawierciu – uroczyste otwarcie po remoncie

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *