Koniec bezpłatnego parkowania

Koniec bezpłatnego parkowania przy Polo Markecie w Zawierciu

Koniec bezpłatnego parkowania przy Polo Markecie. Od kilku dni na terenie parkingu przy sklepie Polo Market przy ulicy Piłsudskiego obowiązują nowe zasady.

 

Koniec bezpłatnego parkowania przy Polo Markecie w Zawierciu przy ulicy Piłsudskiego. Od kilku dni na terenie parkingu przy sklepie Polo Market obowiązują nowe zasady. Zarządca ustawił nowe oznakowanie i parkomat. Kierowcy, którzy chcą zostawić swoje pojazdy musza dokonać opłaty w parkomacie.

Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, należy jednak pobrać bilet. Każda kolejna godzina to koszt 3 zł. Za brak biletu parkingowego może zostać nałożona opłata administracyjna w wysokość 95 zł.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców zarządca ustawił nowoczesny parkometr, który umożliwia płatności za pomocą kart zbliżeniowych i urządzeń mobilnych. Można również zapłacić w tradycyjnej formie gotówką.

 

Przypomnimy, że parking pod Polo Marketem, jest  już drugim  miejscem w naszym mieście,  gdzie  wprowadzono nowe zasady  parkowania.  Na początku tego roku zarządca DL Shopping Center Zawiercie zmienił zasady korzystania z parkingu, ponieważ korzystali z niego nie tylko klienci pasażu handlowego, ale również pracownicy lub  petenci  pobliskiego Urzędu  Skarbowego.

Czy sieć  LIDL  czy  Kaufland  wprowadzi  również  płatne  parkingi w naszym mieście  ??

Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się i takie rozwiązanie usłyszeliśmy podczas rozmowy telefonicznej z  przedstawicielami obu  sieci

 

Zobacz Także:

 Pogoda nie sprzyja kierowcom – w powiecie zawierciańskim sypią się kolizje

 – Koronawirusa u Jurajskich Rycerzy – libero zakażony

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *