Koncert Kaśki Sochackiej

Koncert Kaśki Sochackiej w MOK Zawiercie

Już  29 sierpnia na zawierciańskiej  scenie muzycznej w sali  widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbędzie  się koncert  Kaśki  Sochackiej  w ramach  finał akcji „WAKACYJNE GRANIE w Zawierciu. 

 

Już  29 sierpnia na zawierciańskiej  scenie muzycznej w sali  widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbędzie  się koncert  Kaśki  Sochackiej  w ramach  finał akcji „WAKACYJNE GRANIE w Zawierciu „ .  Cykl kilku koncertów odbywał  się  dotychczas w Parku Miejskim.  Niestety, ze względu na zmienną  aurę pogodową  organizator  wydarzenia (Mok Zawiercie ) postanowił  przenieść finałowy koncert  do Sali  widowiskowej znajdującej się  w MOK Zawiercie.

 

Koncert Kaśki  Sochackiej w MOK  Zawiercie

Katarzyna Sochacka urodziła się w 1990 roku w niezwykle muzykalnej rodzinie, toteż muzyka towarzyszyła jej od wczesnego dzieciństwa. Jej tata grał na gitarze, a Kasia wraz z rodzeństwem udzielała się w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Kroczyckiej, którego opiekunką była jej mama Helena. Sochacka spędziła swoje dzieciństwo w gminie Kroczyce, gdzie przyszła na świat. Pomimo uzdolnień muzycznych Kasia zdecydowała się na studia na kierunku ekonomicznym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Artystka ma już sporą rzeszę wiernych fanów, entuzjastycznie reagujących na każdą jej nową piosenkę. W 2019 roku ukazała się jej debiutancka płyta Wiśnia, a w marcu 2021 wydała  już kolejny album – Ciche dni.

Foto: facebook.com/sochacka.kaska

Zobacz Także:

 Zawierciańska “dziewiątka” w posiadaniu klasy sportowej

Budżet Obywatelski w Zawierciu – trwają konsultacje

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *