Urzędu Miasta w Zawierciu

Kolizja koło Urzędu Miasta w Zawierciu

W środę, 20 maja, tuż  po godzinie 14:00,  doszło  do  kolizji samochodu osobowego i motocykla  koło Urzędu Miasta w Zawierciu.

 

Na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Paderewskiego  tuż obok urzędu miasta w Zawierciu,  po godzinie   14:00  w środę  20 maja , doszło do kolizji  samochodu  osobowego marki volkswagen polo z motocyklistą.

 – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym VW Polo, wykonując manewr lewoskrętu nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu motocyklem, w wyniku czego doszło do zderzenia – poinformowała  portal Kulturalne  Zawiercie  sierż. szt. Marta Wnuk pełniąca obowiązki rzecznika prasowego zawierciańskiej policji

 

Jak  dowiedziała  się  Redakcja Portalu,  nikt nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku zderzenia,  osoby uczestniczące w kolizji były  trzeźwe.

 

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 78 spowodowane remontem wiaduktu w Zawierciu.

 

W związku z remontem wiaduktu na drodze krajowej nr 78 w Zawierciu od 18 maja wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Takie rozwiązanie związane jest ze zwężeniem jezdni do jednego pasa ruchu. Utrudnienia potrwają około dwóch miesięcy.

 

 Policja w Zawierciu zachęca  do wybierania alternatywnych  tras  i proponuje oraz  zaleca do wybierania alternatywnej objazdów w kierunkach:

droga: ZAWIERCIE-KIELCE

objazd przez BLANOWICE, SKARŻYCE wyjazd na drogę krajową 78 (skrzyżowanie ul. Okiennik, Fredry, Jurajska),

objazd przez  BLANOWICE, SKARŻYCE, PIASECZNO, LGOTĘ MUROWANĄ – wyjazd na drogę krajową w LGOCIE MUROWANEJ

droga: KIELCE-ZAWIERCIE

objazd przez SKARŻYCE, BLANOWICE  zjazd z drogi krajowej 78 (w ul. Okiennik) wyjazd na skrzyżowaniu ul. Aptecznej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Wojska Polskiego w Zawierciu

 

objazd przez LGOTĘ MUROWANĄ, PIASECZNO, SKARŻYCE, BLANOWICE  – zjazd z drogi krajowej DK78 w Lgocie Murowanej -wyjazd na skrzyżowaniu ul. Aptecznej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Wojska Polskiego w Zawierciu

 
Zdjęcia :  Czytelnik

 Zobacz  także:

 – Ǵorǵi Ǵorǵiew dołączył do Jurajskiej Armii

 – Nowy żłobek miejski w Zawierciu już niebawem

 – Flávio Gualberto dołącza do Aluron Virtu CMC Zawiercie

 – Oszuści coraz częściej wykorzystują pandemię

 – Obiekty sportowe w Zawierciu ponownie czynne – nowe wytyczne

 – Lekarz z Zawiercia pokonał koronawirusa –wywiad z Dariuszem Pałaszem. 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *