Do kolejnych

Do kolejnych zatrzymań  w sprawie dopalaczy w powiecie zawierciańskim

Do kolejnych zatrzymań  w sprawie dopalaczy doszło na terenie powiatu zawierciańskiego. To kontynuacja opisywanej przez nas jakiś czas temu głośnej sprawy handlu dopalaczami na terenie Zawiercia, w wyniku czego śmierć poniosło kilka osób.

Do kolejnych zatrzymań  w sprawie dopalaczy doszło na terenie powiatu zawierciańskiego. To kontynuacja opisywanej przez nas jakiś czas temu głośnej sprawy handlu dopalaczami na terenie Zawiercia, w wyniku czego śmierć poniosło kilka osób. Kilka osób zostało już także w tej sprawie zatrzymanych. Obecnie, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach,zatrzymali kolejne 3 osoby podejrzane o ten proceder. To trzej mężczyźni w wieku 33, 37 i 38 lat. Są oni podejrzani o rozprowadzanie znacznej ilości środków odurzających na terenie powiatu zawierciańskiego.

 

Kolejne zatrzymania w powiecie zawierciańskim za obrót dopalaczami

Ponadto oskarżeni mogą być także o spowodowanie śmierci i zagrożenia życia kilkunastu osób, które zażywały dopalacze kupione bezpośrednio u nich. Policjanci stale pracują nad sprawa i stopniowa zatrzymują kolejne osoby, które mogą być zamieszane w handel środkami odurzającymi. Tym samym, sukcesywnie eliminują zagrożenie na terenie powiatu zawierciańskiego i okolic, związane z dostępem do środków odurzających.

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz  także:

Obwodnica Zawiercia- część zachodnia zostanie dokończona

Zawiercie wzbogaci się o aktywne przejścia dla pieszych

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *