Klub Melomana w Zawierciu – pierwszy koncert już 15 maja

Klub Melomana w Zawierciu powstał z myślą o pasjonatach prawdziwą muzyką. To bowiem muzyka potrafi nas wprawić w doskonały nastrój, dać radość i ukojenie.

 

Klub Melomana w Zawierciu powstał w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. W ramach spotkań w klubie, będziemy mogli obcować z muzyką przeróżnych gatunków – od muzyki klasycznej, przez jazz, aż po muzykę rozrywkową. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej przybliżyć mieszkańcom walory, jakie daje nam słuchanie muzyki.

W Klubie obowiązuje karta melomana, która to pozwoli na udział w koncertach, które odbędą się właśnie w ramach klubu melomana. Karta ta bowiem obowiązuje w okresie od 1 maja do 31 grudnia 2022 roku. Koszt tej karty to jedyne 100 zł. Z kolei dzięki karcie można wejść na 6 koncertów za 12 zł (gdzie cena poza klubem wynosi np.35 zł). Natomiast dla posiadaczy pierwszych 100 kart – kolejne karty na nowy okres,  będą w  cenach promocyjnych.

I tak w ramach nowo powstałego klubu melomana odbędzie się już niebawem pierwszy koncert.  Mianowicie już 15 maja o godzinie 17:00  w sali kameralnej odbędzie się koncert “Symetrio”. W programie koncertu usłyszymy m.in. J.S.Bach, W.Kilar, A.Vivaldi, S.Rachmaninow oraz S.Moniuszko.

 

Klub Melomana w Zawierciu

 

Foto : MOK Zawiercie

Zobacz także :

Zawiercie – dyżury aptek w maju 2022

Wybieg dla psów w Zawierciu już otwarty. To raj dla naszych pupili

Zawierciańska majówka po dwóch latach przerwy – podsumowanie

Szkoła muzyczna w Zawierciu – rusza nabór do klas pierwszych

Deklaracja o sposobie ogrzewania – złóż ją już dziś do urzędu miasta

 

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.