Klub Afterek w Zawierciu

Klub Afterek w Zawierciu – już niebawem zabrzmią pierwsze rytmy

Klub Afterek w Zawierciu już niedługo rozpocznie swoją działalność. Szykuje się niezła impreza.

Klub Afterek w Zawierciu rozpoczyna oficjalnie swoją działalność 28 stycznia. Wtedy to właśnie zaplanowano uroczyste otwarcie klubu. Poinformował o tym w swoim mediach społecznościowych właściciel i założyciel klubu Boxdel. To bowiem on będzie gwiazdą podczas otwarcia – a konkretnie koncert Masnego Bena.

Nowy właściciel lokalu dokonał jego ogromnej metamorfozy. Przeszedł on gruntowny remont,nie tylko w środku, ale i na zewnątrz. Pojawiło się zupełnie nowe wnętrze w zupełnie nowej aranżacji. Nie sposób nie zauważyć różnicy. Klub wzbogacił się o nowe oświetlenie i nowoczesne nagłośnienie. Dodatkowo, do dyspozycji gości ( po wcześniejszej rezerwacji) podczas każdej imprezy dostępne będą sale VIP.  Z zewnątrz z kolei pojawiła się nowa elewacji i nowa nawierzchnia z kostki brukowej.

Na kolejny dzień, tj. 29 stycznia zaplanowano występ Smolastego i Oliwii Brazil.

Założenie jest takie, że klub czynny będzie cały tydzień. Jednak każdy dzień będzie nieco inny tematycznie. Początkiem tygodnia stanie się barem, w środy odbędą się wydarzenia kulturalne ( np. stand-up). Z kolei czwartek to dzień karaoke. Piątek i sobota to rzecz jasna dyskoteki, podczas których wystąpią różni wykonawcy na żywo (pojawią się m.in. Ronie Ferrari, TEDE). W niedzielę zaś odbędą się imprezy nieco w spokojniejszym klimacie. Wydarzenia na żywo będą biletowane. Bilety do zakupu przez internet lub na miejsc

 

Zobacz Także

W Zawierciu zbierają stare klucze dla fundacji “Akogo” Ewy Błaszczyk

Strażacy z Zawiercia uratowali kobietę – zaalarmowała ich piesza

Znany bank zlikwidował siedzibę w centrum Zawiercia

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.