Kino MOK Zawiercie

Kino MOK Zawiercie otwiera się dla widzów

Kino MOK Zawiercie od najbliższego piątku, 12 lutego, rusza z wyświetlaniem filmów.

Kino MOK Zawiercie od piątku 12 lutego ponownie będzie dostępny dla widzów. Zgodnie z decyzjami rządu, od 12 lutego znosi się część obostrzeń związanych z pandemia koronawirusa. Wśród nich właśnie otwiera się kina. Tak też się stanie w kinie w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

 

Wszystkie seanse będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W tym przypadku dostępne będzie tylko 50 % wszystkich miejsc na sali. Ponadto, podczas przebywania na terenie MOKu obowiązuje nakaz noszenia maseczek – także w trakcie trwania seansu filmowego.

 

Na obecną chwilę, ze względu na niepewną sytuację epidemiczną, planuje się wyświetlanie dwóch produkcji filmowych :

 

“Tajemniczy ogród” (familijny film) , 12-18 lutego o godzinie 17:00

 

“After 2” (romans, melodramat) 12-18 lutego o godzinie 19:00.

 

Jeżeli tylko decyzje rządu zostaną podtrzymane, co do funkcjonowania kin – kino będzie poszerzało ofertę filmową. Trwają bowiem rozmowy i ustalenia z dystrybutorami co do dalszej dystrybucji produkcji filmowych.

 

Ponadto, od 12 lutego, po dłuższej przerwie, rusza także lodowisko.

Jednorazowo wejdzie na płytę lodowiska 60 osób. Natomiast, ze względu na bezpieczeństwo i panującą sytuację związana z epidemią – wypożyczalnia łyżew nie będzie dostępna. Podobnie jak i chodziki dla dzieci służące do nauki jazdy. Te bowiem także będą niedostępne.

 

Zobacz Także

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *