Kabaret Paranienormalni odwiedzi Zawiercie

Kabaret Paranienormalni odwiedzi Zawiercie – przygotowali nowy program

Kabaret Paranienormalni odwiedzi Zawiercie z nowym programem. Obchodzi on bowiem 15-lecie swojego istnienia.

 

Kabaret Paranienormalni odwiedzi Zawiercie. Panowie obchodzą bowiem 15-lecie swojej twórczości artystycznej na scenie. Z tej okazji powstał nowy program – “Bez znieczulenia”.

Ta potężna dawka humoru czeka nas już 20 marca 2022 roku o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu.

Bilety nabyć  można za pośrednictwem strony internetowej BILETYNA  lub KUP BILECIK

W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. “Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? “Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Obecnie kabaret tworzy trzech arcy-zabawnych mężczyzn – Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki. Jednak pomysłodawcami i jednocześnie założycielami byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski. Początkowo to właśnie oni wraz z Rafałem Kadłuckim występowali na scenie. Jednak w 2017 roku Igor Kwiatkowski opuszcza szeregi kabaretu. Natomiast na jego miejsce pojawia się Michał Czarnecki. Wtedy też powstaje program VIP Tour. Ponadto, panowie mogą również pochwalić się autorskimi programami w telewizji : “Paranienormalni Tonight” w TVP2, a także „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show” w telewizji Polsat.

Paranienormalni obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach. Natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.
 
 
 
 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.