Miejskie Mikołajki Zawiercie

Miejskie Mikołajki Zawiercie – Już jutro druga edycja !

W niedzielę, 1 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się już druga edycja imprezy dla najmłodszych mieszkańców Zawiercia . Miejskie Mikołajki Zawiercie bo to o nich  mowa, odbędą się w hali OSiR przy ul. Moniuszki 10.

 

Miejskie Mikołajki Zawiercie –  W niedzielę, 1 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się już druga edycja imprezy dla najmłodszych mieszkańców Zawiercia. Odbędą się one w hali OSiR przy ul. Moniuszki 10. Specjalnie na ten dzień, przygotowano dla dzieci moc atrakcji, które wprowadzą ich w cudowną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Na początek Grupa Teatralna Spontan przedstawi  bajkę pt. „Mikołajkowa ratuje święta”. Następnym punktem programu będą występy taneczne – formacji taneczno-estradowej „Pokusa”, tancerzy ze  studia tańca YOUCANDOIT oraz zespołu tanecznego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zawierciu. Dla rozruszania się mikołajkową zumbę poprowadzą instruktorzy Anna Łągiewka oraz Aneta Ciszewska.

 

Ponadto, na wszystkich gości czekać będą stoiska z przeróżnymi zajęciami dla najmłodszych . Wśród nich : zajęcia rękodzieła, które będą prowadzone przez członków Warsztatów Terapii Zajęciowej, loteria prowadzona przez Szkołę Podstawową nr 9 w Zawierciu, zajęcia z Biblioteką Publiczną, malowanie buzi, zaplatanie warkoczyków. Na wszystkie dzieci przygotowane będą także dodatkowe niespodzianki.

Impreza będzie połączona także z charytatywną zbiórką pieniędzy dla chorego Michała Mętlaka.

 

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz  także : Zawiercie : powiadomienia SISMS informują o aktualnej sytuacji w mieście

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *