Jurassic Forest Run

Jurassic Forest Run- Ruszyły zapisy na bieg

Jurassic Forest Run to propozycja dla aktywnych biegaczy oraz chodziarzy Nordic Walking. Impreza odbędzie się w niedzielę 20 Października 2019 r. od godz. 9.00 na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym oraz na terenie Nadleśnictwa Olkusz przy KŁ Orle Gniazdo.

 

Kategorie biegowe będą startować od godziny 11.00.  Organizatorami są stowarzyszenie Miasto Sportu oraz Hotel Fajkier Wellenss SPA.Rozgrywane konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, 10 km, 15 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz 10 km. Biegi z profesjonalnym pomiarem czasowym.

Kto był na poprzednich wydarzeniach choćby “Kobiety na 5 tkę” czy wiosennej edycji Jurassic Forest Run – docenił wspaniałą atmosferę, klimat rodzinnego pikniku, przygotowaną pieczołowicie trasę, piękne tereny, pyszne jedzenie, świetne zdjęcia, prelekcje, masaże i inne wydarzenia towarzyszące. Jak co roku zapraszamy wspaniałych biegaczy , którzy stają się ambasadorami biegu oraz dzielą się swoim doświadczeniem podczas prelekcji z uczestnikami.

Zapisy  prowadzone są tu

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *