Funkcjonariusze z Zawiercia

Funkcjonariusze z Zawiercia Poszukują Justyny Klos

Funkcjonariusze  z Zawiercia  poszukują 37-letnią Justynę Klos, za którą wystawiono list gończy. Kobieta od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Funkcjonariusze z Zawiercia poszukują 37-letnią Justynę Klos, za którą wystawiono list gończy. Poszukiwana kobieta ma około 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę.

Poszukiwana Justyna Klos od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Zawierciu wystawił za nią list gończy. Kobieta jest poszukiwana w związku z popełnionym przez nią przestępstwem z art. 226 § 1 Kodeksu karnego – Znieważenie funkcjonariusza lub konstytucyjnego organu.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanej lub posiadające informacje, które mogą przyczynić się do jej zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 47 853 52 80 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.p

źródło: KPP Zawiercie

 

Zobacz także: Policjanci z Zawiercia wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *