Food Trucki w Zawierciu

Food Trucki w Zawierciu – smaczna uczta za nami

Food Trucki w Zawierciu gościły w miniony weekend i cieszyły nasze podniebienia smakami z różnych zakątków świata.

 

Food Trucki w Zawierciu gościły w miniony weekend 4-6 września. Na parkingu pod Miejskim Ośrodkiem Kultury zjawiły się mobilne restauracje z przeróżnych zakątków świata. Na pasjonatów międzynarodowej kuchni czekały pyszności z każdego zakątka świata. Objazdowi kucharze serwowali burgery, frytki, zapiekanki, pierożki i wiele innych przysmaków. Nie zabrakło również słodkości – począwszy od pysznych Churrosów, po lemoniady i aromatyczne kawy. Mieszkańcy mogli także napić się zimnego piwa.

 

Dla nieco młodszych gości czekała strefa pełna atrakcji – zjeżdżalnie, ślizgawki, jak również przeróżne automaty do gier. Tego typu imprezy w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją było kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. To już kolejna edycja tego wydarzenia w naszym mieście. Food. Trucki dostępne były dla mieszkańców już od piątku od godziny 16:00.do 22:00. Podobnie w sobotę – pyszności z różnych zakątków świata można było skosztować także do godziny 22:00. Z kolei w niedzielę, w ostatni dzień tego kulinarnego pikniku – do 20:00.

 

Wszystko odbywało się z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, dostępne były płyny do dezynfekcji, a większość z gości decydowała się na zakup jedzenia na wynos.

 

Foto: MOK Zawiercie

Zobacz także

 – Dzielnicowy w Zawierciu zatrzymał troje ludzi na terenie przedszkola

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *