Filmowe nowości w zawierciańskim kinie – repertuar na grudzień

Filmowe nowości w zawierciańskim kinie – MOK Zawiercie udostępnił repertuar na najbliższy miesiąc. Aż 10 premier.

 

Filmowe nowości w zawierciańskim kinie – w grudniu czeka nas aż 10 premier. Poniżej prezentujemy krótko każdy z filmów :

Nasze Magiczne Encanto – 1, 3-5; 7-8 grudnia o godzinie 15:00 oraz 17:00 , a także 4 grudnia o godzinie 13:00, 15:00 oraz 17:00

Opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście. W cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Dziewczyny z Dubaju – 1 grudnia o godzinie 19:00; 3-5, 7-8 grudnia godzina 19:15; 6 grudnia godzina 20:15.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”. Zamieszane w nią były bowiem zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Gwiazdka Klary Muu -6 grudnia godzina 18:30

Klara Muu zamierza spędzić pierwsze święta na farmie swojego ojca, odkrywa że nie przywiązuje on wagi do zwyczajów i obrzędów. Z pomocą Elfa Klara wprowadza w Cattle Hill świąteczny nastrój, który udziela się wszystkim.

Bo we mnie jest seks – 10-15 grudnia godzina 17:00; 16 grudnia godzina 20:00

Kalina Jędrusik – zjawiskowa aktorka i piosenkarka. Ma opinię naczelnej skandalistki i seksbomby PRL, polskiej Marilyn Monroe, a przecież największy skandal dopiero się zacznie…

Dom Gucci – 10-15 grudnia godzina 19:00

Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

Spider-Man : Bez drogi do domu –  18-19 grudnia godzina 15:00, 18;00, 20;45 ; 21-23 , 28-30 grudnia godzina 17:00, 20:00; 26-27 grudnia godzina 14:00, 17:00, 20:00

Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange’a.

Misiek : Ekipa na wakacjach – 31 grudnia godzina 16:00; 2-6 stycznia godzina 16:00

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

Szczęścia chodzą parami – 31 grudnia godzina 17:45

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Matrix: Zmartwychwstanie -31 grudnia godzina 20:00; 2-6 stycznia godzina 20:00

Jedna z najpopularniejszych serii filmowych science fiction powraca po latach, a wraz z nią Keanu Reeves w roli Neo oraz Carrie-Anne Moss jako Trinity. Lana Wachowski wzięła się za skomplikowane uniwersum Matrixa, aby pokazać je z jeszcze ambitniejszej, choć nieco bardziej kameralnej strony.

Lokatorka -2-6 stycznia godzina 17:45

Spokój mieszkańców kamienicy na warszawskim Mokotowie burzy pojawienie się rzekomego, prawnego właściciela budynku. Stosując bezwzględne metody, mężczyzna zaczyna zmuszać kolejne rodziny do wyprowadzki. Najbardziej zdeterminowana w walce o prawo do swego mieszkania jest Janina Markowska (Sławomira Łozińska). Kobieta nie zamierza opuścić domu, w którym jej rodzina mieszka od ponad 70 lat. Kiedy jednak obiekt pustoszeje, a Janina znika w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczyna dochodzenie. Prowadzi je stojąca na czele specgrupy oficer – Anna Szerucka (Irena Melcer). Kolejne poszlaki naprowadzają funkcjonariuszkę na trop intrygi, w którą zamieszani są politycy, agenci dawnych służb oraz wysoko postawieni członkowie palestry. Rozpoczyna się nierówna walka z układem, której stawką jest życie oraz prawa wyrzucanych na bruk mieszkańców.

 

Bilety do nabycia w kasie MOK, a także  za pośrednictwem strony internetowej : TUTAJ

 

Filmowe nowości w zawierciańskim kinie

 

Źródło i foto : MOK Zawiercie, Filmweb

 

Zobacz także

Mikołajki w MOK Zawiercie – program imprezy

Mikołajki w Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu – przygotowano moc atrakcji

Polska w kryzysie – na ratunek przychodzi tarcza antyinflacyjna

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej Moniki – kobieta nie żyje

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.