Dzień Baniek Mydlanych w Zawierciu

Dzień Baniek Mydlanych w Zawierciu połączony ze Świętem Kolorów

Dzień Baniek Mydlanych w Zawierciu odbędzie się już za niespełna 2 tygodnie. Towarzyszyć mu będzie Święto Kolorów.

 

Dzień Baniek Mydlanych w Zawierciu odbędzie się 15 lipca w parku obok MOKu – w tym roku razem ze Świętem Kolorów. Startujemy już o godzinie 15:00. Wstęp jest całkowicie bezpłatny. Specjalnie na ten dzień przygotowano dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. Jednak zdecydowanie największą niespodzianką będzie gość specjalny- Kicia Kocia. Tej postaci chyba żadnemu dziecku przedstawiać nie trzeba. Kicia Kocia to mała, ale jakże bystra i mądra kotka. Ona i jej przyjaciele są bohaterami serii opowiadań dla dzieci, w których uczą dobrych i przydatnych czynności i mądrych zachowań .

A co w programie ? Niewątpliwie najważniejsze – czyli nieograniczona ilość płynu do baniek mydlanych, a także zestawy do ich tworzenia.

Ponadto, czekają na nas dmuchane zamki, zamykanie w bańce mydlanej, liczne konkursy z nagrodami i mnóstwo pysznych słodkości.

A punktualnie o 17:30 startujemy ze Świętem Kolorów. Proszki holi zapewnione przez organizatora wydarzenia są w pełni bezpieczne – również dla dzieci. Tak więc nie ma się czego obawiać – możemy obsypywać się nimi do woli.

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.