. Szymańskiego w Zawierciu

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu przy SP 2 w Zawierciu

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie, zorganizowana przez oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 2 im. S.Szymańskiego  w Zawierciu

W dniu 6.02.2020r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie, zorganizowana przez oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Szymańskiego  w Zawierciu. Przybyłych gości powitała Pani dyrektor Marlena Szczęśniak. Dzieci przygotowały dla swoich dziadków bogaty program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Program uświetnił występ zespołu „Amonitki”. Nie jednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Chwile spędzone razem były wyjątkowe. Pełne radości, wzruszenia i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejnych kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły prezenty.

 

W dniu 6.02.2020r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie, zorganizowana przez oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Szymańskiego  w Zawierciu. Przybyłych gości powitała Pani dyrektor Marlena Szczęśniak. Dzieci przygotowały dla swoich dziadków bogaty program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Program uświetnił występ zespołu „Amonitki”.

 

Nie jednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Chwile spędzone razem były wyjątkowe. Pełne radości, wzruszenia i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejnych kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły prezenty.

źródło oraz foto: SP 2 Zawiercie

Zobacz także: Dzieci uczą rodziców – akcja edukacyjna w Zawierciu

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *