Dzielnicowy w Zawierciu zatrzymał

Dzielnicowy w Zawierciu zatrzymał troje ludzi na terenie przedszkola

Dzielnicowy w Zawierciu zatrzymał trójkę osób na terenie przedszkola nr 15. Spożywali alkohol i posiadali środki odurzające.

 

Dzielnicowy w Zawierciu zatrzymał trzy osoby, który przebywały na terenie przedszkola nr 15 przy ul. Wierzbowej. Do zdarzenia doszło podczas realizowania planu priorytetowego. Jego założeniem jest kontrola miejsc, w których wykroczenia są często popełniane. Takim miejscem w Zawierciu jest bowiem teren przedszkola nr 15 przy ul. Wierzbowej. Często dochodziło tam właśnie do łamania prawa. W związku z tym, dzielnicowy wraz z drugim policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, często prowadzą kontrolę w tym rejonie.

Podczas kontroli, troje młodych ludzi zaczęło się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to zainteresowanie mundurowych. Okazało się bowiem, że jedna z kobiet spożywała alkohol. Ukarano ją za to mandatem karnym. Chwilę później okazało się, że dwójka jej towarzyszy posiadała przy sobie środki psychoaktywne – marihuanę. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. 19-letni mężczyzna,a także 20-letnia kobieta przyznali się do zarzucanego im czynu.

 

Źródło i foto : KPP Zawiercie

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

KS Viret Zawiercie na podium turnieju piłki ręcznej

Zawiercie czytało wspólnie “Balladynę” Juliusza Słowackiego

Skasowała słup telefoniczny. Cztery auta uszkodzone

Oddział okulistyczny w Zawierciu – uroczyste otwarcie po remoncie

Krwiobus w Zawierciu – Akcja Krewki Piłkarz po raz szósty

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *