Dyrekcja szkoły

Dyrekcja szkoły zdecydowała o zdalnym nauczaniu do 15 listopada

Dziś, 21 października, Dyrekcja szkoły Podstawowej nr 2 poinformował za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego o zdalnym  nauczaniu wszystkich  klas oprócz przedszkola.

 

Dziś, 21 października, Dyrekcja szkoły Podstawowej nr 2 poinformował za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego o zdalnym  nauczaniu wszystkich  klas oprócz przedszkola.  

 – Ze względu na sytuację epidemiczną, zgodnie z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i za zgodą organu prowadzącego Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 informuje, że od nie 22 października do 15listopada 2020 roku szkoła  przechodzi na nauczanie zdalne.  Przedszkole pracuje w normalnym  trybie – czytamy w komunikacie  Dyrekcji Szkoły.

 

W dniu wczorajszym (20 października) Prezydent miasta Zawiercie Łukasz Konarski za pośrednictwem  mediów społecznościowych poinformował o prowadzeniu  zdalnej nauki  w szkole  Podstawowej  nr 1 w Zawierciu. Od dnia  dzisiejszego (21 października) do 13 listopada 2020 roku szkoła przeszła  w tryb  zdalnego nauczania zgodnie z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i za zgodą organu prowadzącego i Dyrekcji  SP 1 w Zawierciu.

foto: Szkoła Podstawowa nr 2

Zobacz Również

 Policja poszukuje właściciela telefonu komórkowego

 – Włodowice – Prowadził samochód mimo sądowego zakazu

 – Kobieta zatrzymała pijanego kierowcę w Zawierciu

 – Gmina Łazy kieruje na badania na obecność COVID-19

 – Policja kontroluje w Zawierciu przestrzeganie nakazów rządu

 – Koniec bezpłatnego parkowania przy Polo Markecie w Zawierciu

 – Nietrzeźwi na zawierciańskich drogach – policja apeluje o rozsądek

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *