Dwaj zawiercianie w programie telewizyjnym

Dwaj zawiercianie w programie telewizyjnym Ninja Warrior Polska

Dwaj zawiercianie w programie telewizyjnym – reprezentanci naszego miasta wystąpią w programie Ninja Warrior Polska. Emisja już jutro, 31 sierpnia o 20:05 .

Dwaj zawiercianie w programie telewizyjnym Ninja Warrior Polska. Emisja programu z udziałem mieszkańców naszego miasta odbędzie się już w najbliższy wtorek, 31 sierpnia o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat.

Program Ninja Warrior Polska to program, który sprawdza wytrzymałość i sprawność fizyczną na niezwykle trudnym torze przeszkód. Zawodnicy muszą zmierzyć się z wieloma, bardzo trudnymi konkurencjami, pokonywać nierzadko konkurencje wymagające ogromnej precyzji, skupienia, ale także chartu ducha. Ich celem jest bowiem dotarcie na Górę Midoriyama, co jest nie lada wyzwaniem.

W najbliższym odcinku nowej edycji programu zobaczymy dwóch mieszkańców Zawiercia. Pierwszym z nich będzie Marcin Kot. Jest on kominiarzem, ale także biegłym sądowym. Ten 36-letni mężczyzna pasjonuje się piłką nożna oraz kickboxingiem.

Drugi śmiałek, który postanowił spróbować  swoich siły w programie to 38-letni Kamil Chrobot. Z zawodu jest walcownikiem, na co dzień pracującym w Hucie CMC Poland w Zawierciu. Poza pracą, trenuje biegi z przeszkodami , a także morsuje. Ponadto, lubi też treningi siłowe.

Miejmy nadzieję, że będą kolejnymi mistrzami, którym udało się dotrzeć na metę programu – na Górę Midoriyama. Obaj panowie są bowiem doskonale przygotowani fizycznie do udziału w programie. Życzymy im tego z całego serca i trzymamy również mocno kciuki.

Edycja programu z udziałem przedstawicieli naszego miasta już jutro,we wtorek 31 sierpnia o godzinie 20:05 na antenie telewizji POLSAT.

 

Źródło i foto : UM Zawiercie  Ninja Warrior Polska

Zobacz Także:

 Zawierciańska “dziewiątka” w posiadaniu klasy sportowej

Budżet Obywatelski w Zawierciu – trwają konsultacje

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *