Dokonał czynnej napaści

Dokonał czynnej napaści na policjantkę podczas interwencji

Dokonał czynnej napaści na policjantkę podczas interwencji. Mieszkaniec Gminy Łazy, usiłował zadać  cios siekierką podczas wywołanej awantury domowej, zostały już  mu przedstawione zarzuty.

 

Dokonał czynnej napaści na policjantkę podczas interwencji.  Do  zdarzenia   doszło w miniony czwartek  (22 października  br.) Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec członków rodziny, a  następnie napadł na wezwanych przez jego rodzinę  na interwencję policjantów chcąc uniknąć w ten sposób konsekwencji.

Przy tym groził policjantom pozbawieniem życia i używał pod ich adresem słów wulgarnych, znieważając ich w czasie podjętych czynności. Wobec agresywnego mężczyzny sąd zastosował środki zapobiegawcze.

 

W miniony czwartek policjanci z Łaz otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który będąc pod działaniem alkoholu awanturuje się i atakuje swoich bliskich. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna nie tylko znęcał się nad rodziną, ale także groził swoim bliskim. W trakcie przeprowadzanych czynności mundurowi zostali zaatakowani przez 59-latka. Mieszkaniec gminy Łazy próbował siłą zmusić ich do odstąpienia od czynności. Znieważył i naruszył nietykalność stróżów prawa. Dopuścił się też czynnej napaści na policjantkę, usiłując zadać jej cios siekierką. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Usłyszał zarzuty. W sobotę sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. – czytamy w komunikacie Policji

 

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Również:

 – Policjanci z Zawiercia poszukują 44-letniego Sylwestra Ptasińskiego

 – Zakończyła się przebudowa ulicy Dojazd. Powstały nowe miejsca parkingowe

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *