W poniedziałek

Czarny poniedziałek na zawierciańskich drogach – zginęły trzy osoby

 

W poniedziałek, 4 listopada, ok. godziny 15:00 na drodze pomiędzy Skarżycami a Pieckami doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki Seat zderzył się  z samochodem ciężarowym  – cysterną, która przewoziła beton. Prawdopodobnie, kierujący samochodem osobowym na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, po którym poruszała się cysterna. Doszło  wówczas do zderzenia. W seacie znajdowało się troje młodych ludzi – zostali oni zakleszczeni w samochodzie i w momencie przyjazdu służb ratunkowych – wszyscy byli nieprzytomni.

Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało, jednak trzy osoby podróżujące samochodem osobowym poniosły śmierć w wyniku doznanych obrażeń. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, a policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przypominamy, iż tym odcinkiem drogi wyznaczony został objazd za zablokowany odcinek DK-78, gdzie również dziś doszło do wypadku. Ciężarówka zderzyła się tam z samochodem dostawczym. Dwie osoby zostały ranne, ale nie było ofiar. Do godziny 16 droga była całkowicie nieprzejezdna.

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

źródło: Straż Miejska w Zawierciu 

Czytaj także: Zakaz handlu w niedzielę 2020– kiedy sklepy będą czynne?

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *