Cmentarz komunalny w Zawierciu

Cmentarz komunalny w Zawierciu funkcjonuje w portalu grobonet

Cmentarz komunalny w Zawierciu funkcjonuje już w portalu grobonet.com. Dzięki temu łatwo odnajdziemy grób bliskich nam osób.

 

Cmentarz komunalny w Zawierciu figuruje już w portalu grobonet.com. Jest to bowiem ogólnopolski portal cmentarzy. Dzięki niemu możemy z łatwością odnaleźć grób naszych bliskich. Co jest często trudne w przypadku np. dużych cmentarzy lub cmentarzy oddalonych od naszego miejsca zamieszkania, które rzadko odwiedzamy. Strona ta daje bardzo wiele możliwości – możemy bowiem nie tylko odnaleźć grób naszych bliskich, ale również zapalić wirtualny znicz. Ponadto, daje on również możliwość rezerwacji grobu, sprawdzenia wykazu osób niedawno pochowanych, a także zobaczyć rocznicę osób pochowanych w danym dniu.

Wyszukiwarka grobów – jak działa

Na stronie wyszukiwarki grobów znajduje się formularz, w którym należy wpisać nazwisko i imię osoby zmarłej lub datę urodzenia bądź datę zgonu. W przypadku znalezienia danych odpowiadających wpisanym założeniom, uzyskujemy dokładne informacje o poszukiwanym miejscu pochówku osoby zmarłej: numeru kwatery, rząd i numeru grobu oraz zdjęcie z mapką, na której na czerwono zaznaczono nam numer kwatery.

Aby uzyskać więcej informacji, kursorem najeżdżamy na wskazaną kwaterę i klikamy. Otwiera się mapka ze szczegółowym planem i zaznaczoną kwaterą. Ponadto możemy sprawdzić trasę dojścia do grobu od wybranej bramy.

Cmentarz komunalny w Zawierciu

Oprócz tego, dzięki portalowi możemy również :

– zobaczyć aktualne nekrologi,

– zapoznać się z zestawieniem grobów, które nie posiadają przedłużonej dzierżawy,

– skorzystać z wirtualnego spaceru i nawigacji do grobu,

– zarejestrować dysponenta lub opiekuna grobu,

– opłacić miejsce, a także sprawdzić ważność opłaty,

– napisać kondolencje,

– poznać szczegółowy regulamin i cennik usług wykonywanych przez Cmentarz Komunalny

Obecnie, z portalu grobonet.com korzysta już ponad 1300 cmentarzy w całej Polsce. Z kolei baza osób zmarłych jest na bieżąco aktualizowana. Przypominamy również, że Cmentarz Komunalny administruje Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zawierciu.

 

 

Zobacz Także:

Kabaret Paranienormalni odwiedzi Zawiercie – przygotowali nowy program

Zawierciańskie szkoły zyskają milion złotych dofinansowania

Młoda matka z Zawiercia potrzebuje pomocy – ma dla kogo żyć

Różowa Skrzyneczka w Zawierciu – niebawem pojawi się w podstawówkach

Apteki Zawiercie – luty 2022 – przedstawiamy dyżury aptek

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.