Bieg na orientację w Zawierciu

Bieg na orientację w Zawierciu – ruszyły zapisy

Bieg na orientację w Zawierciu “Rodzina na start” to impreza skierowana przede wszystkim dla rodzin. Odbędzie się już 17 października w Parku Miejskim w Zawierciu.

 

Bieg na orientację w Zawierciu to inicjatywa Stowarzyszenia Skauting Katolicki “AZYMUT” oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu.

Odbędzie się on 17 października w Parku Miejskim w Zawierciu.

Do udziału zgłaszać się mogą grupy rodzinne – minimum 2 osoby, maksimum zaś 6. Przy czym wśród nich musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Dla wszystkich uczestników przygotowano także ciepły posiłek, a także różnego rodzaju animacje. Strefa gastronomiczno – animacyjna będzie bowiem działaś w godzinach 12:00- 13:30.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w biegu, proszeni są o zgłaszanie się i rejestrowanie w godzinach 9:00 -12:00. Ogłoszenie wyników z kolei nastąpi w godzinach 13:30-14:00. Wtedy też odbędzie się wręczenie zwycięzcom nagród.

W ramach zajęć animacyjnych, organizatorzy zaplanowali zajęcia ZUMBY, które poprowadzi Natalia Kwiatek, a także inne zajęcia sportowo – rekreacyjne.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak co ważne – ilość miejsc jest ograniczona. Dlatego też, zachęcamy do szybkiego rejestrowania swojego udziału w biegu. Dokonać tego można TUTAJ

Całe wydarzenie udało się zrealizować dzięki wsparciu finansowemu z grantu Śląskie Lokalnie NOWE FIO z funduszy Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Prezydent Miasta Zawiercie, podobnie jak i Starosta Zawierciański i PTTK oddział w Zawierciu, objęli wydarzenie patronatem honorowym. Z kolei partnerami medialnymi zostali : Kulturalne Zawiercie, zawierciańskie.pl, Radio Zawiercie, Jura24, iTV Regio .

 

Zobacz Także:

Interaktywna tablica w Zawierciu – monitory trafią do 6 szkół

Przedszkole nr 3 w Zawierciu zyskało nową salę sensoryczną

Przed nami drugi Festiwal Wiesława Ochmana w Zawierciu

Pierwszy mecz Aluronu zakończony sukcesem (3:1)

Wybieg dla psów w Zawierciu – już niebawem powstanie w centrum

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *