Biedronka w Zawierciu

Biedronka w Zawierciu zmieni swój wygląd

Biedronka w Zawierciu  zmieni  swój  wygląd dzięki  czemu podniesienie komfort  zakupów . Klienci muszą się przygotować, że przez ponad miesiąc ten sklep będzie zamknięty. Ponowne otwarcie Biedronki przy  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 w Zawierciu  po modernizacji planowane jest pod koniec sierpnia b.r.

 

Biedronka  w Zawierciu zostanie powiększona i będzie liczyć 701 m2. W sklepie pojawią się m. in. 3 kasy tradycyjne oraz 6 samoobsługowych. Placówka będzie posiadać również ladę mięsną, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę.

Biedronka przy  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 w Zawierciu  będzie jak nowa

 – W sklepie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 w Zawierciu od 16.07. br. będą trwały prace remontowe. Ich celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do standardu 3.0, obecnie obowiązującego w sieci  Biedronka. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Klienci będą mogli pokroić je przy użyciu nowoczesnej krajalnicy. Placówka będzie posiadać również ladę mięsną, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę – informuje biuro prasowe Biedronki.

Dla jeszcze większego komfortu wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Powierzchnia sali sprzedaży zostanie powiększona i będzie liczyć 701 m2. W sklepie pojawią się m. in. 3 kasy tradycyjne oraz 6 samoobsługowych. Otwarcie sklepu planowane jest na koniec sierpnia br. Z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje, o których będziemy informować na bieżąco. Wszystkich klientów zapraszamy do drugiego sklepu sieci Biedronka w Zawierciu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 33 –  dodaje Sebastian Janik z biura prasowego Biedronki

 

Warto dodać, że remont nie utrudni  funkcjonowania innych obiektów handlowych znajdujących się w budynku.

 

Zobacz także:

CMC Zawiercie sponsorem Aluronu CMC Zawiercie kolejne sezony

Święto Gminy Ogrodzieniec zapowiada się imponująco

Kino plenerowe w Zawierciu – znamy kolejne seanse

Święto Policji w Zawierciu. Za nami tegoroczne uroczystości.

Retro Zawiercie – czyli Szkoła Towarzystwa Akcyjnego

Biletomat w MOK Zawiercie – teraz bilety kupisz bez kolejki

Wakacje w Zawierciu – Lato w mieście też może być ciekawe

Retro Zawiercie – czyli Bazylika w Zawierciu

Elektryczne autobusy w Zawierciu już niebawem na ulicach miasta

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Zawierciu uruchomiony

Zawiercie – dyżury aptek w lipcu 2022

Wybieg dla psów w Zawierciu już otwarty. To raj dla naszych pupili

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.