Biblioteka Publiczna w Zawierciu

Biblioteka Publiczna w Zawierciu czynna od dziś ponownie

Już od dziś czynna jest  ponownie Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu. Pracownicy  Biblioteki  przypominają  o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w trakcie pobytu w placówce .

 

Jak  poinformowała  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu, od  dziś  11 maja placówka będzie otwarta dla Czytelników.  Oprócz  nowych  zasad bezpieczeństwa obowiązywać będą  nowe godziny otwarcia  placówek Bibliotecznych.

Zanim  pojawimy się  w Bibliotece lub w któreś z Fili, musimy pamiętać  przede wszystkim o założeniu   maseczki  oraz rękawiczek ochronnych . Pamiętajmy, aby do  placówki wchodzić  pojedynczo oraz przygotujmy  ostateczna listę książek, które chcemy wypożyczyć w danym dniu.

 

Aby każdy z czytelników  czuł się  również  bezpiecznie  podczas obecności w placówce, będzie  stosowany  rygor sanitarny wobec  pracowników oraz pomieszczeń.  Każdy z czytelników  obsługiwany będzie z zachowaniem ostępu 2m.  Dostęp do księgozbioru jest ograniczony, a wszystkie zwracane książki przechodzić będą 10-dniową kwarantannę.

 

Godziny  Otwarcia Placówek Bibliotecznych

 

– Biblioteka w Pałacyku Szymańskiego w poniedziałki, środy i czwartki czynna jest od 8 do 15. We wtorki i piątki czynna jest od 11 do 18.

–  Filia nr 2 dla dzieci i młodzieży otwarta jest w poniedziałki i środy od 11 do 18, a we wtorki i piątki od 8 do 15. W czwartki czynna jest od 10 do 15.

– Filia nr 4 w poniedziałki i środy jest otwarta w godzinach 11-18. We wtorki i piątki skorzystamy z niej w godzinach 8-15. W czwartki czynna jest od 10 do 15.

–  Filia nr 6 w Kromołowie w poniedziałki i piątki czynna jest od 9 do 17. We wtorki i środy otwarta będzie od 8 do 15. W czwartki książki wypożyczymy od 11 do 15.

 – Filia nr 9 (oddział dla dzieci) w poniedziałki i środy czynna jest od 8 do 15, a we wtorki i piątki od 10 do 17. W czwartki czynna jest od 10 do 15.

 – Filia nr 10 czynna jest w poniedziałki i środy od 11 do 18. We wtorki i piątki książki wypożyczymy od 8 do 15. W czwartki filia działać będzie od 10 do 15.

 – Filia w Blanowicach i filia w Bzowie na razie pozostają zamknięte.

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz  także:  Lekarz z Zawiercia pokonał koronawirusa –wywiad z Dariuszem Pałaszem.

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *