Zawiercie

Bezpłatny transport dla kibiców na Europejskie Puchary Piłki siatkowej

29 stycznia 2020 o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie siatkarzy w ramach Europejskich Pucharów Challange. Tym razem rywalami Aluronu Virtu CMC Zawiercie będzie drużyna z Turcji – Spor Toto Ankara.

 

29 stycznia 2020 o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie siatkarzy w ramach Europejskich Pucharów Challange. Tym razem rywalami Aluronu Virtu CMC Zawiercie będzie drużyna z Turcji – Spor Toto Ankara. Mecz odbędzie się w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Róż 3.

Podobnie jak na poprzedni mecz, tak i na ten, Prezydent Miasta Zawiercie zapewnił bezpłatny transport  dla kibiców naszej drużyny autobusami ZKM Zawiercie.

Wyjazd przewidziano na godzinę 16:45 spod dworca PKP w Zawierciu. Kurs powrotny planowany jest ok. 15 minut po zakończeniu meczu.

Vouchery, które dają pierwszeństwo przejazdu, odebrać można w biurze klubu przy ul. Blanowskiej 40 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-16:00, a także w trakcie sobotniego meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (25 stycznia, godz. 14.45)- na godzinę przez jego rozpoczęciem, w przerwach między setami, a także po zakończeniu meczu.

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *