mieszkanka Zawiercia

51-letnia mieszkanka Zawiercia walczy o dalsze życie – [Film]

Izabela Stymelski to 51-letnia mieszkanka Zawiercia. Osiem lat temu pomagała mężowi zmierzyć się z okrutną chorobą‐ glejakiem wielopostaciowym. Po wielu trudach udało się- mąż wyzdrowiał. Jednak teraz to Pani Izabela potrzebuje pomocy.
 

Izabela Stymelski to 51-letnia mieszkanka Zawiercia. Osiem lat temu pomagała mężowi zmierzyć się z okrutną chorobą‐ glejakiem wielopostaciowym. Po wielu trudach udało się- mąż wyzdrowiał. Jednak teraz to Pani Izabela potrzebuje pomocy. W maju tego roku okazało się,że kobieta choruje na raka jajnika III stopnia. Choroba była na tyle zaawansowana, że pojawiły się przerzuty na wątrobie, trzustce i jelitach. Konieczna była rozległa operacja, w trakcie której usunięte zostały zaatakowane narządy, a także założono ileostomię. Ponadto Pani Izabela przeszła już 3 chemioterapię, które podawane były bezpośrednio do chorych narządów.

 

Obecnie stan kobiety jest lepszy, wyniki także zdają się być obiecujące, jednak aby wszystko to utrzymać potrzebny jest jeszcze jeden etap terapii- Immunoterapia połączona z suplementacją. To jedyna szansa na uratowanie życia kobiety. Niestety, ta forma leczenia nie jest refundowana, a jej koszt to kwota blisko 3 mln złotych. Koszty te znacznie przekraczają możliwości Pani Izabeli i jej rodziny.

 

Kochani, w dalszym ciągu potrzebuję Waszego wsparcia! W lutym miałam wziąć drugi zastrzyk z komórek dendrytycznych. Jednak od listopada, mój tumor marker co miesiąc powoli wzrastał. Po badaniu PET CT 18 lutego i konsultacjach z lekarzami trzeba było zmienić plany. Przerzuty do węzłów chłonnych spowodowały, że priorytetem stał się kolejny zabieg chemii regionalnej. I tak oto przyjechaliśmy w niedzielę do Burghausen do profesora Aignera i właśnie 3 godziny temu wyjechałam z sali operacyjnej.

Teraz będzie miesiąc obserwacji przede wszystkim markera i, obojętnie czy będzie duży postęp leczenia, czy nie, to w kwietniu muszę dla pewności przyjąć kolejną chemię. Trzeba teraz wzmacniać organizm, by był na tyle silny, żeby podjąć walkę i być gotowym na kolejną chemię. Wcześniej wytrzymałam 3 serie co miesiąc, więc mam nadzieję, że teraz też dam radę.

 

Dlatego zwracamy się do wszystkich osób o pomoc finansową. Liczy się tak naprawdę każda złotówka. Poniżej podajemy link do zbiórki, gdzie podane zostały dokładnie wszystkie niezbędne dane.

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.    Klikni TU

 

Zobacz  Także : Przed szpitalem w Zawierciu stanie namiot do segregacji medycznej pacjentów

 

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *