mieszkanka Zawiercia

51-letnia mieszkanka Zawiercia walczy o dalsze życie

Izabela Stymelski to 51-letnia mieszkanka Zawiercia. Osiem lat temu pomagała mężowi zmierzyć się z okrutną chorobą‐ glejakiem wielopostaciowym. Po wielu trudach udało się- mąż wyzdrowiał. Jednak teraz to Pani Izabela potrzebuje pomocy.

 

Izabela Stymelski to 51-letnia mieszkanka Zawiercia. Osiem lat temu pomagała mężowi zmierzyć się z okrutną chorobą‐ glejakiem wielopostaciowym. Po wielu trudach udało się- mąż wyzdrowiał. Jednak teraz to Pani Izabela potrzebuje pomocy. W maju tego roku okazało się,że kobieta choruje na raka jajnika III stopnia. Choroba była na tyle zaawansowana, że pojawiły się przerzuty na wątrobie, trzustce i jelitach. Konieczna była rozległa operacja, w trakcie której usunięte zostały zaatakowane narządy, a także założono ileostomię. Ponadto Pani Izabela przeszła już 3 chemioterapię, które podawane były bezpośrednio do chorych narządów.

 

Obecnie stan kobiety jest lepszy, wyniki także zdają się być obiecujące, jednak aby wszystko to utrzymać potrzebny jest jeszcze jeden etap terapii- Immunoterapia połączona z suplementacją. To jedyna szansa na uratowanie życia kobiety. Niestety, ta forma leczenia nie jest refundowana, a jej koszt to kwota blisko 3 mln złotych. Koszty te znacznie przekraczają możliwości Pani Izabeli i jej rodziny.

Dlatego zwracamy się do wszystkich osób o pomoc finansową. Liczy się tak naprawdę każda złotówka. Poniżej podajemy link do zbiórki, gdzie podane zostały dokładnie wszystkie niezbędne dane.

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.    Klikni TU

 

Zobacz  Także :Obwodnica Zawiercia coraz bliżej- podpisano umowę

 

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *