Zawierciańska  policja

42-latek mieszkaniec gminy Ogrodzieniec zatrzymany za narkotyki

42-letni mieszkaniec gminy Ogrodzieniec został zatrzymany w Zawierciu za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków. Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 października, ok.godziny 19:00 na ulicy Siewierskiej w Zawierciu.

 

42-letni mieszkaniec gminy Ogrodzieniec został zatrzymany w Zawierciu za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków. Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 października, ok.godziny 19:00 na ulicy Siewierskiej w Zawierciu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki ford. Mieli bowiem podejrzenie, że może on być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Okazało się,że kierowca nie tylko miał przy sobie ok. 60 porcji amfetaminy, ale także sam był pod jej wpływem. Podczas kontroli był bardzo pobudzony. Dodatkowo, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po zatrzymaniu został przewieziony do szpitala na dokładne badania krwi.

 

Za prowadzenia samochodu bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków oraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków mieszkańcowi Ogrodzeńca grozi teraz kara 3 lat pozbawienia wolności, obligatoryjne kara finansowa w kwocie 5 tyś.złotych przekazana na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także: W Zawierciu pojawiły się nowe wiaty przystankowe

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *