200 miejsc pracy w Zawierciu

200 miejsc pracy w Zawierciu – firma Lindem przeniesiona do SAG

200 miejsc pracy w Zawierciu – firma Lindem otwiera swoje  zakłady w Stefie Aktywności Gospodarczej.

 

200 miejsc pracy w Zawierciu to założenia firmy Lindem, która przenosi się do zawierciańskiej Stefy Aktywności Gospodarczej. W środę, 23 grudnia podpisano akt notarialny w tej sprawie z władzami Zawiercia. Prezydent miasta Łukasz Konarski podpisał ją z Prezesem Łukaszem Linkiewiczem. Działkę spółka zakupiła w ramach przetargu. Jej właścicielem była Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.  We wrześniu firma będzie działać już w nowych halach zlokalizowanych na terenie zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego przy ul. Technologicznej 15. Do tej pory spółka przeniosła już do Zawiercia swoje biura.

Firma Lindem jest spółką działającą na terenie nie tylko naszego  kraju, ale również innych krajów Unii Europejskiej. Zajmuje się ona produkcją barier drogowych, kształtowników Z/G, a także spawaniem konstrukcji stalowych.

Firma ma w planach również dalszy rozwój na terenie naszego miasta. Nie wyklucza również zakupu kolejnych działek oraz budowy kolejnych hal. Przyczyni się to wówczas w znacznym stopniu do poprawy zatrudnienia w naszym mieście.

 

Źródło i foto: UM Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *